ESAD EROĞLU FANCLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ESAD EROĞLU FANCLUB

Esad Eroğlu Hayranlarının ilk ve tek buluşma noktası.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FIKRALAR buraya :) :) :)

2 posters
YazarMesaj
surre@l

surre@l

FIKRALAR buraya :) :) :) Empty
MesajKonu: FIKRALAR buraya :) :) :)   FIKRALAR buraya :) :) :) Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 6:08 pm

ATEIST AYI...

Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafindaki güzelliklere bakiyormus. 'Evrim ne güzellikler yaratiyor!' diye düsünüp mest oluyormus. Birden arkasinda kocaman bir ayi belirmis ve onu kovalamaya baslamis. Adam bütün gücüyle kaçiyormus ama her arkasina bakista ayinin daha yaklasmis oldugunu farkediyormus. Dakikalarca süren bir kaçisin sonunda adamin ayagi yerdeki dala takilmis, ayi adamin üzerine atlamis, pençesini kaldirmis. Tam vurmaya hazirlanirken adam 'ALLAHIM!!!' diye bagirmis. Bir anda zaman durmus, ayi donmus, ormandaki nehir bile akmaz olmus. Bir anda orman kararmis ve gökyüzünden bir isik hüzmesi adamin üzerine parlamis. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama: 'Yillarca bana inanmadin, yaratilisi kozmik bir kazaya bagladin, sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymaliyim?' demis. Adam utanç ve inat içinde: 'Biliyorum bunca yildan sonra dindar biri olmayi istemem haksizlik, ama belki ayıyı dindar yapabilirsiniz. ' demis. Ses: 'Peki.' diye karsilik vermis ve isik kaybolmus. Nehir tekrar akmaya baslamis. Hersey eski haline dönmüs. Ayi pençesini indirmis, iki pençesini de göge dogru çevirmis, ve konusmaya baslamis: 'Allah'im, senin rizkinla orucumu açiyorum, hamdolsun verdigin nimetlere.'.. Very Happy Very Happy

HUZUREVINDE UC ARKADAS...

Huzurevinde arka arkaya gelen ölümlerden moralleri bozuk üç arkadaş aralarında dertleşiyorlarmış.

Biri "Azrail'i kandırmak lazım." demiş. Öbürleri "nasıl?" diye sorunca tezini açıklamış:

- Bu Azrail can almaya geliyor ya! Onunla göz göze geldiğimizde bebek taklidi yapalım. 'Bunların yaşı küçük, bir yanlışlık olmalı' der, çekip gider...

Yaşlılığa "ikinci çocukluk" demeleri boşuna değil. Bu çocukça fikir diğerlerinin de aklına yatmış. Başlarına kötüsü geldiğinde ne yapacaklarını birbirlerine belletmişler.

Aradan zaman geçmiş. Bir gece Azrail, aynı odayı paylaşan üç kafadarı gece yarısı ziyaret edivermiş. Orağını yere "tak tak tak" diye vurduğunda kafadarların üçünün birden gözleri açılmış. Bakmışlar ki Azrail hazır. Birinden birini, belki de üçünü götürecek.

Hemen belirledikleri A planını uygulamaya geçmişler. Üçü birden bebek taklidi yapmaya başlamış.

Biri "Aguuu.." sesleri çıkarırken öbürü parmak emiyor, üçüncüsü de "Mama.. Mama.." sesi çıkarıyormuş.

Azrail bir süre seyretmiş bunların hallerini. Sonra elini gülerek başına vurmaya başlamış ve şöyle bağırmış:

- Hadi attayaaa!..

SARISIN FIDYE ISTERSE

Bir sarışının para sıkıntısı varmış. Çaresiz, bir çocuk kaçırıp fidye istemeye karar vermiş.
Parkta bir çocuğu yakalayıp;
- ''seni kaçırıyorum'' demiş ve bir fidye notu yazmış;
- ''Çocuğunuzu kaçırdım, onu tekrar görmek istiyorsanız, bir kesekağıdına 10 bin dolar koyup oyun
parkının kuzey tarafındaki kayın ağacının kovuğuna bırakın''.
İmza: Bir sarışın.

Sonra da, yazdığı notu bir iğne ile çocuğun sırtına iliştirdikten sonra;
- ''git bu notu anne babana göster'' diyerek çocuğu evine yollamış.
Ertesi gün sarışın parka gidip, ağacın kovuğuna bakmış, gerçekten'de bir kese kağıdı ve içinde de
10
bin dolar var.
Bir de not;
- ''Teessüf ederim. Bir sarışın, böyle bir şeyi başka bir sarışının oğluna nasıl yapar?

CEP TELEFONU
Cep telefonlarının yeni çıktığı zamanlar,
iki eleman cuma namazında birisi telefonu o gün
almış,namazın ortasında acemi abinin
telefonu başlıyor zitdirii zitdiriii...
Bütün millet küfür ederken abinin çabalarını gören
arkadaşı aynen söyle diyor:
"kul euzu birabbin nas -yes'e bas-melikin nas -yes'e
bas- ilahin nas yese bas"

THY
Türk Havayolları Istanbul-Wien seferini yapan uçakta inise dogru Pilot anons eder:

"Sayın yolcularımız 25 dakika sonra Viyana havalimanına inis
yapacagız, hava parcali-bulutlu 15 dereceee ........AMAN ALLAHIM............." !....!!!

Ve anons o anda kesilir. Butun yolcular panik halindedir. Ortalik calkalanir.

Bir kac dakika sonra, ki bu yolcular icin sanki yillar kadar uzun sürmüstür;

Pilot: "Sayin yolcularimiz, kusura bakmayin sizleri korkuttum ama
hostes yanlışlıkla üstüme bir fincan sicak kahve döktü, canim cok
yandi, pantalonun ön kismini bir görseniz!"

Arka sıralarda oturan bir yolcu bagirarak: "O da bir sey mi, sen
bizim pantalonlarin arka kismini bir görsen"....!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
gizli_hayran

gizli_hayran

FIKRALAR buraya :) :) :) Empty
MesajKonu: Geri: FIKRALAR buraya :) :) :)   FIKRALAR buraya :) :) :) Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 6:31 pm

KARA SEVDA BÖYLE OLUR
Birbirimizi eyle sevek eyle sevek ki gara sevda olah...Araplara benziyah!gapgara olah...gara ask neyse oni yasiyah...kediyi gudiyi sen diye sevem sende horozu men diye sev...sembolik ask neyse oni yasiyah...Gel elele tutisip kendimizi elektiriga verah!zangir zangir titriyah ama ölmeyah...Elektronik ask neyse oni yasiyah!

FIKRALAR buraya :) :) :)
1 sayfadaki 1 sayfası